Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

2018/2019

50. Zajęcia edukacyjne “Bawimy się kolorami“ (Maluszki)

            Zajęcia edukacyjne pt. „Bawimy się kolorami” miało na celu rozwijanie percepcji wzrokowej oraz utrwalenie barw i dostrzeganie ich w otoczeniu. Podczas zajęć dzieci przypominały sobie i utrwalały podstawowe kolory (niebieski, żółty, czerwony) i jeden pochodny (zielony), odnajdywały i dopasowywały przedmioty do danego koloru, sylabizowały nazwy kolorów i przedmiotów, malowały rysunki zabawek według własnego pomysłu z zachowaniem zasad malowania farbami (zasady zostały przypomniane podczas zajęć edukacyjnych).