Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

Opinie rodziców

 

 

Z Przedszkolem Katolickim, oddział Komorowice, mamy przyjemność współpracować już 5 lat. Najpierw trzy lata chodziła tutaj nasza starsza córka Amelka, teraz drugi rok uczęszcza tu Szymonek. Bardzo fachowa opieka, panie z doskonałym wykształceniem pedagogicznym, co przekłada się na pracę z dziećmi i ich rozwój.

 

Wychowawczynie nie tylko dbają o rozwój intelektualny dzieci, ale także wychowują i uczą empatii wobec innych, tolerancji, samodzielności.

 

Wspaniała atmosfera i miłość, którą dzieci są otoczone ułatwiają poranne rozstania :)

 

Z ciepłego seraca polecam Przedszkokle Katolickie i cudowne Panie tam pracujące.

 

Mama Amelki i Szymusia (lipiec 2017)

 


 

Jesteśmy rodzicami czwórki dzieci, z tego trójka uczęszczała bądź uczęszcza do Przedszkola Katolickiego w Komorowicach, co stanowi chyba najlepszy dowód na nasze zaufanie i dobrą opinię  o tutejszym przedszkolu. Zostawiając dzieci pod opieką przedszkola mamy przekonanie, że będą w dobrych rękach. Cenimy wychowawczynie za cierpliwość dla dzieci, zaangażowanie, ciepło, indywidualne i serdeczne podejście do maluchów, co było szczególne pomocne przy trudniejszym okresie adaptacji w przedszkolu.

 

Doceniamy szczery uśmiech, opanowanie wychowawczyń i poczucie, że każde z dzieci jest otoczone opieką. Podoba nam się sposób pracy z dziećmi, organizacja dnia, np. posiłków, sprzątania (dzieci chętnie uczestniczą w utrzymaniu porządku np. po zabawie). Przedszkole pomaga dzieciakom w nabywaniu nowych umiejętności i pokonywaniu kolejnych etapów rozwoju, wspiera dzieci i rodziców w rozwiązywaniu problemów, także rodzicielskich. Mamy poczucie, że dzieci po opuszczeniu tego przedszkola były, lub kolejne będą, dobrze przygotowane do dalszej nauki w szkole.

 

Szczerze polecam….

 

Katarzyna Paterkowska i Marcin Gacek (czerwiec 2017)

 


 

Jesteśmy rodzicami dwójki dzieci uczęszczających do  Przedszkola Katolickiego im. Świętej Rodziny oddział w Komorowicach. Początki nie były łatwe dla naszych dzieci, jednak dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pań Przedszkolanek, nasze dzieci przeszły okres adaptacyjny bardzo lekko. Dowodem na to jest to że nasze pociechy z wielką chęcią chcą chodzić do przedszkola, a w drodze powrotnej opowiadają co się działo na zajęciach przedszkolnych i dodatkowych. Z opowieści wynika, że plan zajęć jest bardzo ciekawy i absorbujący dla dzieci. Carmen, nasza starsza pociecha mówi, że ani chwili się nie nudzi.

 

Kadra nauczycielska z bardzo dużym doświadczeniem, umiejętnościami i kompetencją podchodzi do dzieci. Panie w oby grupach wiekowych wiedzą co robią i zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie.

 

Bardzo ważne zadanie pełnią Panie, które pomagają przy dzieciach. Ich opanowanie i cierpliwość to wielkie zalety. Moje dzieci je uwielbiają, są zawsze na „posterunku”.

 

Nasza Pani Dyrektor!!! Cudowny i ciepły człowiek, potrafiący rozwiązać każdy problem. Prowadzi przedszkola, tak jak powinna wyglądać rodzina. Przekazuje wartości, które śmiało można wnosić do swych rodzin. Kochana przez nasze dzieci.

 

Bardzo się cieszymy, że nasze dzieci są częścią tego właśnie przedszkola. Nie mogliśmy lepiej trafić, aby oddać pod opiekę swoje dzieci.

 

Elżbieta i Marek Matusek-Perez (czerwiec 2017)

 


 

Świetne przedszkole. Panuje tam przyjazna atmosfera, Panie są serdeczne, otwarte, cierpliwe, jednocześnie konkretne i stawiające jasne granice. W przedszkolu jest bardzo dużo zajęć dodatkowych od artystycznych-rytmika, zajęcia teatralne, językowe po pieczenie ciastek, robienie pizzy, itp. Dużym atutem są małe grupy - dzięki czemu Panie dobrze znają każde dziecko i są w stanie każdemu poświęcić czas.

 

Przedszkole posiada właśny ogródek, gdzie dzieci mogą spędzać wolny czas. Dzieci mają organizowane przeróżne spotkania z ciekawymi ludźmi - strażacy, policja, leśnicy, itd.

 

Przedszkole naprawdę godne polecenia.

 

Mama Alicji (czerwiec 2017)

 


 

Przedszkole w pełni zasługuje na miano drugiego domu. Miejsce ciepłe, przyjazne i bezpieczne dla dzieci. Ze spokojem zostawiam córkę, a jak po nią wracam to nie chce iść do domu. To mówi wszystko, dzieci po prostu kochają to miejsce, a przede wszystkim swoje Panie, które są oazami spokoju, ciepła i serdeczności, po prostu ANIOŁY.

Szereg zajęć i różnych spotkań organizowanych w przedszkolu nie pozwoli ani na minutę nudy. Polecam każdemu kto szuka bezpiecznego miejsca dla swojego dziecka.

 

Mama Madzi (czerwiec 2017)