Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

Przyjaciele

 

Zostań członkiem naszej przedszkolnej Rodziny.

 

Drodzy Przyjaciele Przedszkola Katolickiego im. Św. Rodziny!


Jesteśmy z Wami już prawie 25 lat. Zaczęło się od niewielkiej grupki podopiecznych. Dziś w siedzibie przedszkola przy ul. Moniuszki 3 oraz w komorowickiej filii przy ul. Jana Chrzciciela 22 pod okiem wspaniałych wychowawców i przy udziale wykwalifikowanych pomocy przedszkolnych rosną kolejne pokolenia małych ludzi o ogromnych serduszkach. Nasze przedszkole jest dla nich nie tylko drugim domem współpracującym ze środowiskiem rodzinnym, ale także miejscem kształtowania postaw chrześcijańskich i patriotycznych. Jest odpowiedzią na pragnienie rodzica, by wychować mądrego, pięknego człowieka.


Nasi wychowankowie bawią się i uczą, pielęgnują przyjaźnie, szanują starszych, znają historię swojego kraju i umieją dostrzec wartość w drugim człowieku. Każdy dzień przynosi niespodzianki: wyjście do teatru i muzeum, wspólny taniec i śpiew, warsztaty kulinarne i artystyczne, występy jasełkowe i patriotyczne. Jest wyjście na lody i udział w miejskich atrakcjach. Pielęgnujemy pasje naszych wychowanków i cieszymy się z każdego ich sukcesu. Odprowadzamy ich aż do szkolnych progów, a nawet po ich przekroczeniu nie zapominamy o sobie wzajemnie. Jesteśmy Rodziną.


Mamy wiele zapału i głowy pełne nowych pomysłów. Chcielibyśmy ciągle lepiej, więcej, mądrzej i ciekawiej. Naszą mocną stroną są niewyczerpane zapasy energii. Potrzebujemy jednak wsparcia naszych działań. Zapraszamy serdecznie do współpracy – wspólnie pokażmy najmłodszym, jaki piękny jest świat. W imieniu naszych podopiecznych prosimy o wsparcie inicjatyw Katolickiego Przedszkola im. św. Rodziny. Aby nie ograniczać możliwości nauki dzieciom z niezamożnych rodzin, ustaliliśmy wysokość czesnego na miarę kieszeni średnio zarabiającego rodzica, aby nikomu nie zamykać drogi z powodu braku materialnych środków. Bez Was jednak nie damy rady.

Potrzeba tak niewiele, by zrobić tak dużo. I tak mało trzeba, by zasłużyć na serdecznego całusa obdarowanych i naszą wdzięczność.


Dołącz do nas! Czekamy!