Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

2018/2019

52. Powitanie Wiosny (Starszaki)

    Wiosna do najpiękniejsza pora roku!  Do jej nadejścia Promyczki przygotowywały się już od kilku dni. Aby „przyspieszyć” jej nadejście przedszkolaki założyły zielony ogródek oraz wykonały piękne prace plastyczne, które ubarwiły przedszkolną salę i galerię z pracami. Pani zorganizowała dla dzieci wiele wesołych zabaw do radosnej wiosennej muzyki, a dzięki sprzyjającej pogodzie dzieci szukały oznak i zwiastunów wiosny podczas słonecznych spacerów.