Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

2018/2019

57. Droga Krzyżowa z udziałem Dzieci (Maluszki i Starszaki)

    W naszym Przedszkolu przeżywanie Wielkiego Postu jest również udziałem Dzieci – poprzez robienie dobrych uczynków. Zamieniamy koronę cierniową w wieniec kwiatowy dla Jezusa: każdy dobry uczynek zamienia kolec z korony cierniowej w piękny kwiat. Dodatkowo Dzieci z grupy Promyczków i Słoneczek uczestniczyły wraz z Katechetką i Paniami w Drodze Krzyżowej w pobliskim kościele. „Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami”.