Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

2018/2019

59. Wielkanoc (Maluszki i Starszaki)

    Niemal od początku Wielkiego Tygodnia w naszym Przedszkolu panował  wielkanocny nastrój. Dzieci starały się być grzeczne i miłe dla wszystkich, aby swoimi uczynkami sprawiać radość Panu Jezusowi. A przygotowując się do świętowania Wielkiej Nocy Dzieci uczyły się na zajęciach dydaktycznych o przygotowaniach do Wielkanocy, o tradycjach i zwyczajach. Przygotowały wiosenne "ogródki" z rzeżuchą i owsem. Nie zabrakło też prac plastycznych: pisanki, papierowe  baranki i wielkanocne kartki z życzeniami. Wszystkie te skarby przedszkolaki zabrały do domu, by pięknie udekorować wielkanocny stół.
    Wszystkim naszym Przedszkolakom i Rodzicom życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych. Wesołego Alleluja!