Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

2018/2019

64. Warsztaty mydlarskie (Maluszki)

    To był niezwykły, pachnący dzień! Przedszkolaki miały okazję samodzielnie przygotować kolorowe, pachnące mydełka. Zajęcia polegały na wykonaniu kostek glicerynowego mydła o rozmaitych kształtach, zapachach i kolorach.  Dzieci wybierały kształty, dodawały przeróżne ozdoby, barwniki, zapachy... Wszystkim bardzo podobało się tworzenie mydełek, ale najbardziej ucieszył efekt końcowy. Kolorowe i pachnące mydełka to niespodzianka dla… Ciii… na razie nic nie powiemy ;-)