Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

2018/2019

76. Przejazd Ciuchcią Beskidzką na lody (Maluszki i Starszaki)

    W naszym Przedszkolu jest wiele atrakcji: zabawy, warsztaty, wycieczki. Jedną z nich był przejazd (tam i z powrotem) ulicami Bielska-Białej Ciuchcią Beskidzką. W Ciuchci były wesołe rozmowy, śpiewaliśmy piosenki poznane w ciągu roku w przedszkolu, podziwialiśmy widoki za oknem. Ciuchcia dowiozła nas na pyszne lody do lodziarni – każde Dziecko wybrało sobie taki smak, na który miało ochotę; lody były zimne i pyszne, a wybrudzone od lodów buzie uśmiechały się od ucha do ucha :-)