Przedszkole katolickie Bielsko Przedszkole Przedszkole
Adaptacja Posiłki Wypoczynek Nasz program Kadra Kadra

Adaptacja dziecka w przedszkolu to jeden z najważnieszych etapów ...

Korzystamy z usług firmy cateringowej, dzięki czemu nasze posiłki są zawsze świeże i pyszne ...

Po obiedzie czas na drzemkę jakże ważną w życiu każdego dziecka ...

Dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieci w duchu wartości chrześcijańskich ...

Rodzice jako pierwsi odpowiadają za wychowanie, są pierwszymi katechetami...

Przedszkole Bielsko Przedszkole Bielsko-biała
 
 

2018/2019

77. Dzień Rodziny (Maluszki i Starszaki)

    16 czerwca w ogródku Katolickiego Domu Opieki „Józefów” miało miejsce niezwykłe wydarzenie: świętowaliśmy Dzień Rodziny oraz uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019.

    Dzieci zarówno z grupy Słoneczek, jak i Promyczków zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie w swoich grupach do tych występów, którymi chciały wyrazić swoją ogromną miłość i wdzięczność Rodzicom za ich trud, oddanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienną opiekę i wychowanie nad nimi. Dzieci do życzeń dołączyły samodzielnie wykonane laurki i drobne prezenty, a zaproszeni Rodzice docenili te starania gromkimi brawami i słodkimi buziakami. Aby uczcić dokonania naszych Przedszkolaków, Nauczycielki wręczyły im dyplomy oraz książki. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń, podziękowań i kwiatów.

    Całą uroczystość uświetnił rodzinny piknik z własnoręcznymi wypiekami kochanych Mam. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci: były konkursy, zabawy, tańce.  Uroczystość minęła w atmosferze śmiechu, zabawy i radości.

    Dziękujemy wszystkim Dzieciom z ten wspaniały rok (dla części dzieci było to również zakończenie całego pobytu w przedszkolu. Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął… ) - za wszystkie uśmiechy, uściski, obrazki „Dla Pani”, za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, codzienne miłe rozmowy oraz każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych kochanych Przedszkolakach.

    Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

    Do zobaczenia we wrześniu! :-)